Biuletyn Informacji Publicznej Gimnazjum nr 3 w Bydgoszczy
670 lat Bydgoszczy Ster na Bydgoszcz Kapitał Ludzki, Miasto Bydgoszcz, Europejski Fundusz Społeczny
XVI Wojewódzkie Zawody MDP 19. października 2017

XVI Wojewódzkie Zawody MDPRozwinięcie bojowe i sztafeta pożarnicza – właśnie
w tych konkurencjach rywalizowało ze sobą w sumie 48 zespołów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych
z województwa kujawsko-pomorskiego, które odwiedziły stadion CWZS Zawisza przy ul. Sielskiej. Więcej w zakładce
MDP w akcjach

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 17. października 2017

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJW piątek, 13 października obchodziliśmy w szkole Święto Edukacji Narodowej. W tym dniu nie odbyły się lekcje, uczniowie nie musieli przygotowywać się do zajęć, a nauczyciele ich prowadzić.

DRZWI OTWARTE 15. października 2017

GRUPA PIERWSZEJ POMOCY NADAL INTENSYWNIE PRACUJE 14. października 2017

GRUPA PIERWSZEJ POMOCY NADAL INTENSYWNIE PRACUJEPiątkowe popołudnie to czas wytężonej pracy umysłowej i fizycznej dla członków Grupy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Dziś ćwiczyliśmy aż trzy godziny, utrwalaliśmy przerobiony materiał i przerabialiśmy szereg scenek. Więcej w zakładce Spotkania grupy

MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 13. października 2017

MISTRZOSTWA BYDGOSZCZY W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCHW dniu 03.10.2017r. odbyły się Mistrzostwa Bydgoszczy w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Dolinie Śmierci w Bydgoszczy. W rywalizacji dziewcząt rocznika 2002-2004 udział brało 132 zawodniczek, natomiast w kategorii chłopców 189 zawodników.

INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW 12. października 2017

BADANIE ANKIETOWE 11. października 2017

BADANIE ANKIETOWEW dniach od 5 do 26 października 2017 r. przeprowadzane jest wśród Bydgoszczan oraz osób związanych z miastem badanie ankietowe. Celem badania jest uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłego kształtu Bydgoszczy.

GRUPA PIERWSZEJ POMOCY – przygotowania do zawodów. 10. października 2017

GRUPA PIERWSZEJ POMOCY – przygotowania do zawodów.W piątkowe popołudnie, gdy większość uczniów rozpoczęła weekend, członkowie Grupy Pierwszej Pomocy Przedmedycznej wraz z opiekunem ciężko pracowali do późnych godzin popołudniowych przygotowując się do zawodów, które odbędą się 21 października. Więcej w zakładce Spotkania grupy

POLA NADZIEI – akcja Wolontariuszy 6. października 2017

POLA NADZIEI – akcja WolontariuszyW piątek, 6 października nasi Wolontariusze wzięli udział w akcji Pola Nadziei, organizowanej przez Hospicjum im. ks. Jerzego Popiełuszki przy parafii Świętych Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy.

ZLOT MDP GÖTZIS AUSTRIA 28. września 2017

ZLOT MDP GÖTZIS AUSTRIADnia 24.08.17r. o godzinie 17.00 po sprawdzeniu listy obecności wyruszyliśmy w kierunku upragnionego celu Götzis. Podróż przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze oraz przyjemnych rytmach muzyki. Uczennice z naszej szkoły, błyskawicznie zintegrowały się z dziewczynkami z MDP Unilever. Więcej w zakładce MDP w akcjach.

Rok szkolny: