Biuletyn Informacji Publicznej Gimnazjum nr 3 w Bydgoszczy
670 lat Bydgoszczy Ster na Bydgoszcz Kapitał Ludzki, Miasto Bydgoszcz, Europejski Fundusz Społeczny
DLA RODZICÓW. „BEZPIECZNA DROGA DO CELU”, „BEZPIECZNE FERIE” 4. lutego 2018

DLA RODZICÓW. „BEZPIECZNA DROGA DO CELU”, „BEZPIECZNE FERIE”Wydział Edukacji i Sportu informuje, że w związku ze zbliżającym się okresem wypoczynku zimowego, Komenda Główna Policji podjęła inicjatywę na terenie całego kraju pn. "Bezpieczna droga do celu", "Bezpieczne ferie".

KARNAWAŁOWE SPOTKANIE INTEGRACYJNE 11. lutego 2018

KARNAWAŁOWE SPOTKANIE INTEGRACYJNEAby dobrze się bawić w karnawale, nie musimy jechać do Rio de Janeiro czy do Wenecji - aby poczuć tę atmosferę wystarczy tak naprawdę grupka znajomych, dobre humory i chęć do zabawy.

SZKOLENIE STRZELECKIE 4. lutego 2018

SZKOLENIE STRZELECKIEUczniowie klasy II b – mundurowej odbyli kolejne szkolenie strzeleckie. Więcej w zakładce Klasa mundurowa

PRZEGLĄD PIOSENKI HARCERSKIEJ 3. lutego 2018

PRZEGLĄD PIOSENKI HARCERSKIEJW dniu 31.01.2018r. w Zespole Szkół Samochodowych odbył się Przegląd Piosenki Harcerskiej pt. "Wspólne harcowanie". Konkurs był adresowany do zespołów i solistów, którzy chcieliby zaprezentować swój talent wokalny w dziedzinie piosenki harcerskiej.

WYNIKI III ETAPU KONKURSU 29. stycznia 2018

WYNIKI III ETAPU KONKURSUMamy zwycięzców III etapu konkursu fotograficznego. Tym razem temat brzmiał „Moje zwierzątko w akcji”.

BLUE MONDAY 20. stycznia 2018

BLUE MONDAY15 stycznia w naszej Szkole odczarowaliśmy Blue Monday. Uczniowie i nauczyciele założyli kolorowe ubrania a na przerwach grała muzyka. Przetrwaliśmy najsmutniejszy dzień w roku na wesoło. Teraz będzie już tylko lepiej!

ZEBRANIE Z RODZICAMI! 14. stycznia 2018

CZYTANIE NIE BOLI 2017 4. stycznia 2018

CZYTANIE NIE BOLI 20171 stycznia 2018 r. zakończyła się trzecia edycja szkolnego konkursu plastycznego „Czytanie nie boli”. Uczniowie wykonywali plakat zachęcający do czytania książek, pod różnymi dowcipnymi hasłami, np. „Przytul książkę” czy „Książkobranie”.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE 20. grudnia 2017

UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE! 18. grudnia 2017

Rok szkolny: