Biuletyn Informacji Publicznej Gimnazjum nr 3 w Bydgoszczy
670 lat Bydgoszczy Ster na Bydgoszcz Kapitał Ludzki, Miasto Bydgoszcz, Europejski Fundusz Społeczny
Z WIZYTĄ W „MŁYNIE WIEDZY” 24. maja 2017

Z WIZYTĄ W „MŁYNIE WIEDZY”To była wyprawa do kopalni wiedzy o świecie!
18 maja uczniowie klasy IIa i Ib naszego gimnazjum pojechali do Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”
w Toruniu.

„RAK PIERSI – WRÓG WSPÓŁCZESNEJ KOBIETY” 20. maja 2017

„RAK PIERSI – WRÓG WSPÓŁCZESNEJ KOBIETY”To kolejna medyczna środa z naszym udziałem. Tym razem wzięliśmy udział w wykładzie na temat raka piersi. Pani doktor przedstawiła czynniki ryzyka powstawania tej bardzo ciężkiej choroby.

„BAJKOWA MAJÓWKA” – PIKNIK RODZINNY ZA NAMI 18. maja 2017

„BAJKOWA MAJÓWKA” – PIKNIK RODZINNY ZA NAMIPiąty piknik rodzinny za nami. W tym roku odbył się pod hasłem „Bajkowa Majówka”. Kolejny raz przy współpracy z Radą Osiedla Nowy Fordon. Bogaty program sprawił, że na terenie szkoły już od wczesnych godzin gromadzili się zainteresowani.

WARSZTATY EKOLOGICZNE –„BADANIE CZYSTOŚCI WODY” 18. maja 2017

WARSZTATY EKOLOGICZNE –„BADANIE CZYSTOŚCI WODY”Dnia 12 maja uczniowie klasy III A brali udział w warsztatach ekologicznych, podczas których określali podstawowe parametry właściwości wody pochodzącej ze stawu znajdującego się w pobliżu Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku.

BIEG INSTALATORA Z NASZYMI WOLONTARIUSZAMI 17. maja 2017

BIEG INSTALATORA Z NASZYMI WOLONTARIUSZAMIW przepiękną majową niedzielę 14 maja 2017 odbył się w Myślęcinku III Bieg Instalatora. Czternastu członków Szkolnego Koła Wolontariuszy zaangażowało się w obsługę tej wielkiej imprezy.

OBÓZ SZKOLENIOWY PIERWSZEJ POMOCY W WIELONKU 16. maja 2017

OBÓZ SZKOLENIOWY  PIERWSZEJ POMOCY W WIELONKUW dniach 10-12.05.2017 r. uczniowie naszego gimnazjum i liceum wzięli udział w obozie szkoleniowym pierwszej pomocy w Wielonku zorganizowany przez XV LO. Wraz z nami wyjechali uczniowie z Gimnazjum nr 2. Więcej w zakładce Spotkania grupy

„SŁUŻBY MUNDUROWE - MOJĄ PASJĄ” - III edycja konkursu 16. maja 2017

„SŁUŻBY MUNDUROWE - MOJĄ PASJĄ” - III edycja konkursuW dniu 10 maja 2017r. w Zespole Szkół nr 35 w Bydgoszczy, odbyła się III edycja konkursu „Służby Mundurowe - Moją Pasją” pod Honorowym Patronatem Rady Osiedla Nowy Fordon.

„NAJPIĘKNIEJSZY STRÓJ EKOLOGICZNY” 12. maja 2017

„NAJPIĘKNIEJSZY STRÓJ EKOLOGICZNY”Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi odbył się w naszej szkole konkurs ekologiczny, którego przedmiotem było wykonanie przez uczniów poszczególnych klas stroju z surowców wtórnych.

ZAPRASZAMY NA PIKNIK 2017 13. maja 2017

ŚLUBOWANIE młodych strażaków 28. kwietnia 2017

ŚLUBOWANIE młodych strażakówMłodzieżowa Drużyna Pożarnicza cieszy się coraz większą popularnością, o czym świadczy fakt, że z początkiem nowego roku szkolnego w szeregi MDP wstąpiło 10 nowych członków. Więcej w zakładce Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza/MDP w akcjach

Rok szkolny: