Biuletyn Informacji Publicznej XIII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
670 lat Bydgoszczy Ster na Bydgoszcz Kapitał Ludzki, Miasto Bydgoszcz, Europejski Fundusz Społeczny
TYDZIEŃ KONSTYTUCYJNY 9. czerwca 2017

TYDZIEŃ KONSTYTUCYJNY30 maja oraz 2 czerwca odbyły się w naszej szkole zajęcia przeprowadzone przez prawnika Karola Rzęsiewicza (asystenta sędziego) współpracującego ze Stowarzyszeniem im. Profesora Zbigniewa Hołdy w ramach tzw. Tygodnia Konstytucyjnego.

OGÓLNOPOLSKI GŁOS PROFILAKTYKI 9. czerwca 2017

OGÓLNOPOLSKI GŁOS PROFILAKTYKI1 czerwca uczniowie klasy I a wzięli udział w akcji profilaktycznej pn. „Ogólnopolski Głos Profilaktyki” zorganizowanej na Wyspie Młyńskiej. Akcja ta to idea promowania mody na życie wolne od uzależnień.

DYSKOTEKA Z OKAZJI DNIA DZIECKA 4. czerwca 2017

DYSKOTEKA Z OKAZJI DNIA DZIECKADzień Dziecka to święto małych jak i większych dzieci. Jednym z radosnych akcentów tego dnia była dyskoteka, której inicjatorem był samorząd szkolny.

OBÓZ SZKOLENIOWY PIERWSZEJ POMOCY W WIELONKU 20. maja 2017

OBÓZ SZKOLENIOWY  PIERWSZEJ POMOCY W WIELONKUW dniach 10-12.05.2017 r. uczniowie naszego gimnazjum i liceum wzięli udział w obozie szkoleniowym pierwszej pomocy w Wielonku zorganizowany przez XV LO. Wraz z nami wyjechali koledzy i koleżanki
z Gimnazjum nr 2.

„BAJKOWA MAJÓWKA” – PIKNIK RODZINNY ZA NAMI 18. maja 2017

„BAJKOWA MAJÓWKA” – PIKNIK RODZINNY ZA NAMIPiąty piknik rodzinny za nami. W tym roku odbył się pod hasłem „Bajkowa Majówka”. Kolejny raz przy współpracy z Radą Osiedla Nowy Fordon. Bogaty program sprawił, że na terenie szkoły już od wczesnych godzin gromadzili się zainteresowani.

ZAPRASZAMY NA PIKNIK 2017 13. maja 2017

TARGI CV 2017. GIMNAZJALIŚCI PLANOWALI SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ. 11. kwietnia 2017

TARGI CV 2017. GIMNAZJALIŚCI PLANOWALI SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ.11 kwietnia 2017 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbyło się po raz kolejny Forum Szkół Publicznych i Pracodawców CV 2017. Szkoła – Praca – Kariera.
Oferta była skierowana tylko do uczniów klas III gimnazjum.

Rok szkolny: