Biuletyn Informacji Publicznej XIII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
670 lat Bydgoszczy Ster na Bydgoszcz Kapitał Ludzki, Miasto Bydgoszcz, Europejski Fundusz Społeczny
ZEBRANIE Z RODZICAMI! 3. listopada 2016

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIAŁEJ LASKI 28. października 2016

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIAŁEJ LASKIW środę 12 października obchodzono w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Osób Niewidomych. Na zorganizowanych warsztatach młodzież liceum i klas II gimnazjum zapoznana została z tematem potrzeb i możliwości osób niewidomych i słabo widzących.

ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZE W DNIU 31 PAŹDZIERNIKA 31. października 2016

31 października (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. W tym dniu zorganizowane zostały zajęcia opiekuńczo – wychowawcze dla chętnych uczniów, na które serdecznie zapraszamy.

DZIŚ SPOKOJNIEJ – SECRET 25. października 2016

DZIŚ SPOKOJNIEJ – SECRETDzisiejsze zajęcia fitness to "Secret”. Program ćwiczeń oparty na metodzie Pilates, który ma na celu wzmocnienie mięśni głębokich całego ciała: brzucha, bioder, ud i pośladków. W odróżnieniu do innych intensywnych programów treningowych Ewy, ćwiczenia są wykonywane w wolnym tempie przy spokojnej muzyce. Więcej w zakładce Fitness

Święto Edukacji Narodowej 17. października 2016

Święto Edukacji Narodowej13 października uczestniczyliśmy w uroczystej akademii poświęconej wszystkim pracownikom oświaty. Razem z nami świętowali również zaproszeni goście: pani Anna Marzec, zastępca dyrektora PPP nr 2, druh Czesław Myszka, wiceprezes ZOSP przy Telefonika Kabel oraz emerytowani nauczyciele z naszej szkoły.

ZAJĘCIA OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZE 13. października 2016

14 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. W tym dniu zorganizowane zostały zajęcia opiekuńczo – wychowawcze dla chętnych uczniów, na które serdecznie zapraszamy.

WZNAWIAMY ZAJĘCIA FITNESS 17. października 2016

Rok szkolny: