Biuletyn Informacji Publicznej XIII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
670 lat Bydgoszczy Ster na Bydgoszcz Kapitał Ludzki, Miasto Bydgoszcz, Europejski Fundusz Społeczny
JESIENNE SPOTKANIE Z PODOPIECZNYMI TWzK 27. listopada 2017

JESIENNE SPOTKANIE Z PODOPIECZNYMI TWzKW piękne, ciepłe i słoneczne piątkowe popołudnie spotkaliśmy się ze starymi znajomymi z Towarzystwa Walki z Kalectwem. Okazją były zbliżające się andrzejki.

"PRZYCHODZI UCZEŃ DO PRAWNIKA" 22. listopada 2017

"PRZYCHODZI UCZEŃ DO PRAWNIKA"W poniedziałek 20 listopada uczniowie klasy III c gimnazjum oraz klas I, II liceum uczestniczyli w warsztatach w ramach programu edukacji prawnej „Przychodzi uczeń do prawnika”.

SZKOŁA OTWARTA I TOLERANCYJNA 22. listopada 2017

SZKOŁA OTWARTA I TOLERANCYJNAW czwartek 16 listopada przedstawiciele Zespołu szkół nr 35, uczniowie klasy IIa liceum Karolina Kuklińska oraz Martyna Kwaśny uczestniczyli w inauguracji programu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”.

WARSZTATY WSB „WYSTĄPIENIA PUBLICZNE” 21. listopada 2017

WARSZTATY WSB „WYSTĄPIENIA PUBLICZNE”W poniedziałek 13 listopada uczniowie klasy II oraz III liceum wzięli udział w warsztatach przeprowadzonych przez studentów Wyższej Szkoły Bankowej. Warsztaty dotyczyły przygotowania się do wystąpień publicznych.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIAŁEJ LASKI 2017 21. listopada 2017

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIAŁEJ LASKI 201730 października uczniowie klasy I oraz II liceum wzięli udział w ramach Międzynarodowego Dnia Osób Niewidomych i Słabo Widzących. Młodzież zapoznana została z tematem potrzeb i możliwości osób niewidomych i słabo widzących.

UDZIAŁ W KONGRESIE „JEDEN ŚWIAT – WIELE KULTUR” 21. listopada 2017

UDZIAŁ W KONGRESIE „JEDEN ŚWIAT – WIELE KULTUR”27 października 2017 roku przedstawiciele XIII Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w konferencji naukowej „Prawo karne w ochronie dziecka”. Była ona realizowana przez Kujawsko – Pomorską Szkołę Wyższą w ramach Kongresu „Jeden świat – wiele kultur”.

EUROPEJSKI DZIEŃ PRAWNIKA 21. listopada 2017

EUROPEJSKI DZIEŃ PRAWNIKAW 2017 roku Europejski Dzień Prawnika został wyznaczony na 25 października..Tematem przewodnim był wpływ transformacji cyfrowej na relację między obywatelem a prawnikami.

Rok szkolny: